חזון

העתודה הצעירה של התזמורת הסימפונית חיפה בהובלת מאסטרו יואל לוי הינה תוכנית קידום מצוינות בחינוך מוסיקלי, ייחודית עבור בני נוער מוכשרים מאיזור הצפון המנגנים בכלי נגינה תזמורתיים.

אנו מאמינים כי יש לתת לכישרונות הצעירים הזדמנות לחוות עשייה מוסיקלית ברמה הגבוהה ביותר לאורך כל השנה בפעילות שבסיסה באיזור הצפון של הארץ.

העתודה תפגיש נגנים צעירים עם ספרות תזמורתית סימפונית עשירה, בנוסף לתוכנית ההכשרה בקונסרבטוריונים. התוכנית המקיפה תעניק מיומנויות מקצועיות וחברתיות של נגינה סימפונית-תזמורתית לצד טיפוח מצוינות אישית בנגינה.

פעילות עתודת הסימפונית בשיתוף הפיקוח על החינוך המוזיקלי, תהיה בתיאום עם הקונסרבטוריונים:
– תיאום לוחות זמנים לפעילות
-וידוא כי הנגן ממשיך לנגן בתזמורת הייצוגית של הקונסרבטוריון
-הכרה של הפיקוח בתלמידים הללו כחלק ממצבת התלמידים של הקונסרבטוריון לעניין דירוג הקונסרבטוריון
-עידוד שיפור והתמקצעות הנגן במיומנות הנגינה התזמורתית

העתודה הצעירה, HSO young, נותנת לתלמידים מתקדמים מוזיקלית את ההזדמנות לבצע את הרפרטואר עם תזמורת סימפונית מקצועית לצדם ובהדרכתם של הנגנים המובילים של התזמורת הסימפונית חיפה ותחת שרביטם של מנצחים בינלאומיים ידועי שם.

מלגות

חניכי העתודה הלומדים במסלול מלא ובהתאם להתקדמות בנגינה יהיו זכאים לקבלת מלגות אדיבות ע"ב יכולת מקצועית ובחינה.

אודיציות (השמעות) לעתודה

יש לנגן אודיציה (השמעה) למאסטרו יואל לוי ולצוות HSO על מנת להתקבל לעתודה הצעירה של מורי העתודה. לאודיציה יש להכין קטעי נגינה עד 15 דקות המציגים במלואם ובאופן מיטבי את מיומנות ורמת הנגינה של הנגן. לצורך ההרשמה יש למלא טופס ולהיות בקשר עם רכזת התוכנית לתיאום אודיציה.

על מנת להקל על הנבחנים, ניתן לבקש אישור להשמעה בהקלטה שנעשתה בחודשיים האחרונים. ההקלטה חייבת להיות צילום וידאו רציף באמצעות סמארטפון ללא כל עריכה של ביצוע הקטעים הנבחרים. אין מחויבות לביצוע הבחינה עם ליווי פסנתר.

טופס הרשמה – https://forms.gle/DVduWuLC9gTE3yhEA

רכזת התוכנית – אנה גברילוב, 052-3756212, [email protected]